Lopbarības maisītāji – izdalītāji

Lopbarības maisītāji-izdalītāji ir speciāla lauksaimniecības tehnika, ko izmanto rupjās lopbarības smalcināšanā, sajaukšanā un izdalīšanā. Tā ieņem būtisku lomu liellopu audzēšanā un piena, gaļas ražošanā, ļaujot ietaupīt gan laiku, gan darbaspēka izmaksas, gan arīdzan ievērojami efektivizēt darbu. Bez laika, naudas ietaupījuma un darba efektivitātes uzlabojumiem lopbarības maisītāji-izdalītāji sniedz vēl virkni citu papildu ieguvumu – palīdz palielināt piena izslaukumu un tā kvalitāti, veicināt gaļas lielopu svara pieaugumu, kā arī uzlabot sagatavotās lopbarības apēdamību. 

SIA „Kalnakrogs”, kas ir lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās un vides kopšanas tehnikas tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, piedāvājumā ir gan vertikālā, gan horizontālā tipa „Seko” firmas lopbarības maisītāji-izdalītāji, kas izceļas ar augstu kvalitāti un efektivitāti gan smalcinātās barības, gan rituļos un kvadrātķīpās sagatavotās barības smalcināšanā, samaisīšanā un izdalīšanā. „Seko” lopbarības maisītāji-izdalītāji ir aprīkoti ar ļoti precīzu svaru sistēmu, kas ļauj precīzi nosvērt nepieciešamās sastāvdaļas gatavojamajai barībai, rezultātā iegūstot kvalitatīvu, veselīgu, viendabīgas masas lopbarību. Barības izdalīšana ir vienmērīga – uz labo, kreiso vai uz abām pusēm. 

Seko lopbarības maisītājiem-izdalītājiem ir plašs modeļu un aprīkojuma klāsts ar iespēju šos agregātus nokomplektēt atbilstoši katras saimniecības nepieciešamībai un specifikai. SIA „Kalnakrogs” piedāvā „Seko” traktoram piekabināmus pašgājējus vai stacionārus lopbarības maisītājus-izdalītājus ar maisīšanas tvertnes tilpumiem 5–45 m³. „Seko” tehnika ir kvalitatīva, vienkārši lietojama un uzticami kalpos gadiem ilgi.

VERTIKĀLĀ TIPA MAISĪTĀJI

Video

Video

Horizontālā tipa maisītāji

Video

Video

Sadarbības partneri