Lopbarības maisītāji – izdalītāji

Lopbarības maisītāji-izdalītāji ir speciāla lauksaimniecības tehnika, ko izmanto rupjās lopbarības smalcināšanā, sajaukšanā un izdalīšanā. Tā ieņem būtisku lomu liellopu audzēšanā un piena, gaļas ražošanā, ļaujot ietaupīt gan laiku, gan darbaspēka izmaksas, gan arīdzan ievērojami efektivizēt darbu. Bez laika, naudas ietaupījuma un darba efektivitātes uzlabojumiem lopbarības maisītāji-izdalītāji sniedz vēl virkni citu papildu ieguvumu – palīdz palielināt piena izslaukumu un tā kvalitāti, veicināt gaļas lielopu svara pieaugumu, kā arī uzlabot sagatavotās lopbarības apēdamību. 

SIA „Kalnakrogs”, kas ir lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās un vides kopšanas tehnikas tirgotājs un pakalpojumu sniedzējs, piedāvājumā ir gan vertikālā, gan horizontālā tipa „Seko” firmas lopbarības maisītāji-izdalītāji, kas izceļas ar augstu kvalitāti un efektivitāti gan smalcinātās barības, gan rituļos un kvadrātķīpās sagatavotās barības smalcināšanā, samaisīšanā un izdalīšanā. „Seko” lopbarības maisītāji-izdalītāji ir aprīkoti ar ļoti precīzu svaru sistēmu, kas ļauj precīzi nosvērt nepieciešamās sastāvdaļas gatavojamajai barībai, rezultātā iegūstot kvalitatīvu, veselīgu, viendabīgas masas lopbarību. Barības izdalīšana ir vienmērīga – uz labo, kreiso vai uz abām pusēm. 

Seko lopbarības maisītājiem-izdalītājiem ir plašs modeļu un aprīkojuma klāsts ar iespēju šos agregātus nokomplektēt atbilstoši katras saimniecības nepieciešamībai un specifikai. SIA „Kalnakrogs” piedāvā „Seko” traktoram piekabināmus pašgājējus vai stacionārus lopbarības maisītājus-izdalītājus ar maisīšanas tvertnes tilpumiem 5–45 m³. „Seko” tehnika ir kvalitatīva, vienkārši lietojama un uzticami kalpos gadiem ilgi.

VERTIKĀLĀ TIPA MAISĪTĀJI

Video

Video

Horizontālā tipa maisītāji

Video

Video

NIR analizatori lopbarības sagatavošanas tehnikai un portatīvie NIR analizatori.

IEGUVUMI:
NIR analizatoru var uzstādīt uz jebkura barības maisītāja-izdalītāja (gan traktorvilkmes, gan stacionāra, gan pašgājēja) vai barības ielādes traktora. Sastāvdaļu iekraušanas laikā NIR ANALIZĀTORS mēra reālajā laikā katras sastāvdaļas mitruma un galveno uzturvielu vērtību. Pilnā komplektācijā ar DTM IC programmatūru un FEEDScan-FM automātiski pārrēķina sastāvdaļu svaru, tādējādi nodrošinot piegādāto devu atbilst uztura speciālista aprēķinātajam ikdienas barības daudzumam. Rezultātā dzīvnieki ik dienas saņem automātiski sabalansētu barības devu, kas dod līdz pat 20 % ražīguma pieaugumu, tiek ekonomēti barības līdzekļi, tie tiek iesvērti precīzā daudzumā 365 dienas gadā. 


IESPĒJAS:
NIR analizatora veiktā analīze tiek pārnesta uz indikatoru, kas automātiski pielāgo uzstādīto svaru par katru ielādēto sastāvdaļu, pamatojoties uz sausnas daudzuma reālā laika mērījumu.
  • Instruments ir iepriekš ielādēts ar NIR kalibrēšanas līknēm 3 sastāvdaļām (augkopība) ar kopumā 44 līknēm.
  • NIR Evolution programmatūra - standarta aprīkojumā tiek dāvāta ar USB datu pārvietošanu piedāvājot šādas iespējas:
  1. jūsu NIR ierīces sākotnējā verifikācija.
  2. iespēja analizatoru vienmēr atjauninot (kalibrēšanas un programmaparatūras atjaunināšana).
  3. uzticamas prognozes, pateicoties pastāvīgai datu starp jūsu NIR analizatoru un testa laboratoriju.
  • FEEDScan-FM darbojas kombinācijā ar DG 8000 IC un DTM IC.
  • Iespējams pielāgot un uzstādīt uz visiem barības maisītājiem tirgū.
pdf fails

Sadarbības partneri